BAŞKAN PEKYATIRMACI BAYRAM MESAİSİNDEKİ PERSONELİ ZİYARET ETTİ

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı  Kurban Bayramında da 24 saat görev başında olan Selçuklu Belediyesi ekiplerini mesailerinin başlangıcında görev yerlerine uğurladı. Başkan Pekyatırmacı il ve ilçenin huzur ve güvenliği için çalışan emniyet ekiplerini de ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, tüm ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini arttırmak için 24 saat görevleri başında olan ve Kurban Bayramı dolayısıyla ekstra önlem alan Selçuklu Belediyesi ekipleri ile şehrin huzuru ve güvenliği için çalışan emniyet ekiplerini görevleri başında ziyaret etti.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde gece vardiyası için göreve çıkmak üzere hazırlanan ekipleri Belediye tesislerinde ziyaret eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, bayram süresince ilçenin temizliği için 24 saat boyunca 3 vardiya şeklinde çalışacak olan toplam 360 personele ve acil müdahale ekiplerine kolaylıklar diledi. Tesislerde göreve çıkacak işçilerle tek tek görüşen Başkan Pekyatırmacı, işçilere en ufak bir kazanın dahi yaşanmaması konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ederek görevlerinde başarılar dileyerek göreve çıkan araçların şoförler ve personellerini tesisler çıkışında tek tek selamladı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Aksaray ve İstanbul Yolu üzerinde trafik uygulaması yapan emniyet mensuplarını ziyaret ederek, çeşitli ikramlarda bulundu ve bir süre sohbet etti. Bayram öncesi yoğun trafikten dolayı hiçbir kazanın yaşanmamasını, bu amaçla sürücülerin ve yolcuların güvenliği için görev yapan trafik memurlarının tavsiyelerine azami derecede dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Pekyatırmacı,  trafik uygulamasında durdurulan sürücü ve yolculara da çeşitli ikramlarda bulundu ve hayırlı yolculuklar diledi.

Son Haberler

BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN  GÜÇLENMESİNE VESİLE OLSUN

BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN GÜÇLENMESİNE VESİLE OLSUN

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajı şu görüşlere yer verdi;
SELÇUKLU KURBAN BAYRAMINA HAZIR

SELÇUKLU KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Selçuklu Belediyesi 20 Temmuz tarihinde başlayacak Kurban Bayramı için hazırlıkları tamamladı. Ekipler ve acil müdahale ekipleri vatandaşların bayramı huzur içinde geçirmeleri için 4 gün boyunca 24 saat görev başında olacak.
Selçuklu Belediyesi’nden çevre duyarlılığı ile ilgili bir çalışma daha ÇEVRE VE SIFIR ATIK MECLİSİ KURULDU

Selçuklu Belediyesi’nden çevre duyarlılığı ile ilgili bir çalışma daha ÇEVRE VE SIFIR ATIK MECLİSİ KURULDU

Selçuklu Belediyesi çevre duyarlılığındaki çalışmalarına Selçuklu Kent Konseyi bünyesinde kurduğu Çevre ve Sıfır Atık Meclisi ile yenisini ekledi.