Tropikal Kelebek Bahçesi uluslararası alanda da örnek teşkil ediyor PAKİSTAN BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KONYA TROPİKAL KELEBEK BAHÇESİ’NE TAM NOT

Konya’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Pakistan Ankara Büyükelçisi Muhammed Syrus Sajjad Qazi Tropikal Kelebek Bahçesi’ni ziyaret ederek teknik bilgiler aldı.

Selçuklu Belediyesi tarafından şehre kazandırılarak Konya’da şehrin cazibe merkezlerinden olan ve ziyaretçilerin uğrak yeri haline gelen Konya Tropikal Kelebek Bahçesi uluslararası arenada da örnek olmaya devam ediyor. Son olarak Pakistan Ankara Büyükelçisi Muhammed Syrus Sajjad Qazi tarafından ziyaret edilen Konya Tropikal Bahçesi yine tam not aldı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın eşlik ettiği ziyarette büyükelçi bahçe hakkında teknik bilgiler alarak Pakistan’da da Tropikal Kelebek Bahçe örneğinin uygulanabileceğini ifade etti.

Büyükelçi Muhammed Syrus Sajjad Qazi Tropikal Kelebek Bahçesi ziyareti sonrasında Başkan Pekyatırmacı’ya  misafirperverliği sebebiyle teşekkür etti.

Kelebek Bahçesi ziyaretinin ardından Selçuklu Belediyesi'nde Başkan Ahmet Pekyatırmacı tarafından misafir edilen Büyükelçi Sajjad Qazi'ye Başkan Pekyatırmacı tarafından kelebek tablosu takdim edildi.

Ziyaretleri sebebiyle Büyükelçiye teşekkür eden Başkan Pekyatırmacı, “İki ülke arasında tarihten bu yana gelen kadim bir dostluk var. Biz de sayın Büyükelçi  Muhammed Syrus Sajjad Qazi’yi Konya Tropikal Kelebek Bahçesi ve belediyemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. ” dedi.

Büyükelçi Muhammed Syrus Sajjad Qazi ziyareti anısına Başkan Pekyatırmacı'ya Pakistan ve Türkiye  arasındaki son 70 yıllık diplomatik ilişkiyi anlatan bir eser hediye etti. 

 

Son Haberler

Selçuklu’da Sporda Pek Güzel Şeyler Oluyor SPORCU SEÇME VE YETİŞTİRME MERKEZİ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLARI YETİŞTİRECEK

Selçuklu’da Sporda Pek Güzel Şeyler Oluyor SPORCU SEÇME VE YETİŞTİRME MERKEZİ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLARI YETİŞTİRECEK

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Belediyesi tarafından Konya'ya kazandırılacak olan
VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM PAZARTESİ

VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM PAZARTESİ

Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri’nin ikinci taksitleri için ödeme süresi 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimi sona eriyor. Belediye yetkilileri vatandaşların pandemi sebebiyle vergi ödemelerini e-belediyecilik uygulamaları üzerinden de k
SELÇUKLU BELEDİYESİ KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETMEYE BAŞLADI

SELÇUKLU BELEDİYESİ KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETMEYE BAŞLADI

Selçuklu Belediyesi bir süredir yürüttüğü GES projesinin ilk etabını tamamladı.Belediye hizmet binasının çatısına kurulan 120 KW’lık GES panelleriyle belediye hizmet binasının yüzde 15’lik elektrik ihtiyacı karşılanmaya başlandı