BAŞKAN PEKYATIRMACI MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, taşra mahalle ziyaretlerini tamamlamasının ardından merkezde bulunan mahalleleri de ziyaret ederek mahalle muhtarları ile istişarelerde bulunuyor.

Mahallelere yapılan yatırımlar ve sorunları yerinde dinlemek için mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, taşra mahallelerinin ardından merkezde bulunan mahallelerde de ziyaretler gerçekleştiriyor. Başkan Pekyatırmacı,  Hüsamettin Çelebi, Bedir, Mehmet Akif, Akıncılar, Erenköy ve Sille mahallelerinin ardından Feritpaşa, Musalla Bağları, Nişantaşı, İhsaniye ve Ferhuniye mahallelerini de ziyaret etti. Mahalle muhtarları ve sakinleri ile bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Ziyaretlerinde Başkan Ahmet Pekyatırmacı’ya, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve teşkilat yöneticilerinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti. Başkan Pekyatırmacı ziyaretler kapsamında mahallelere kazandırılacak eğitim, kültür ve sosyal tesis alanlarındaki yatırımların yanı sıra altyapı yatırımlarını da yerinde inceledi.

Başkan Yatırmacı; “Amacımız Selçuklu’nun geleceğine değer katmaktır”

Mahalle ziyaretlerinin yatırım ve hizmetlerin yerinde planlanmasında büyük katkı sağladığını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Selçuklu’nun 72 mahallesinde muhtarlarımızın yanı sıra mahalle sakinlerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Dış mahalle ziyaretlerimizin ardından merkezde yer alan mahallelerimize de ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin hizmet ihtiyaçlarının tespit ederken, hemşehrilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlıyoruz. Amacımız Selçuklu’nun sadece bu gününe değil geleceğine de değer katmaktır.” şeklinde konuştu.

Son Haberler

SELÇUKLU BELEDİYESİ YAZIR’A KARAKOL BİNASI KAZANDIRACAK

SELÇUKLU BELEDİYESİ YAZIR’A KARAKOL BİNASI KAZANDIRACAK

Selçuklu Belediyesi mahallelere yönelik yatırımları sürüyor. Konya Valiliği, Selçuklu Belediyesi ve Şakalak Tarım Makineleri AŞ arasında Yazır’a bir Aile Sağlığı Merkezi ve Karakol binası için protokol imzalandı.
SELÇUKLU YENİ BİR TESİSE DAHA KAVUŞUYOR

SELÇUKLU YENİ BİR TESİSE DAHA KAVUŞUYOR

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Hacıkaymak Mahallesi'ne kazandırılacak olan Hatice Hatun Eğitim ve Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu.
SELÇUKLU’DA İŞ YERLERİNE DEZENFEKTAN STANDI YERLEŞTİRİLDİ

SELÇUKLU’DA İŞ YERLERİNE DEZENFEKTAN STANDI YERLEŞTİRİLDİ

Koronavirüs vakalarının artması üzerine alınan önlemler kapsamında Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak ile birlikte Feritpaşa Mahallesi'nde bulunan iş yerlerine dezenfekte standı bıraktı.