Başkan Pekyatırmacı: “GENÇLERİMİZ SAYESİNDE ÜLKEMİZİN UMUTLARI HEP GENÇ KALACAK”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında: “Vatan savunmasında ve tarihimizde hep gençlerimizin rolü büyük olmuştur ve bizim gençlerimize inancımız bugün de tamdır. Onların sayesinde ülkemizin umutları da yaşı da hep genç kalacaktır ” dedi.

“Gençlerimiz sayesinde ülkemizin umutları da yaşı da hep genç kalacak”

Selçuklu genç nüfus yapısıyla dinamik duruşunu her daim koruyor diyen Başkan Pekyatırmacı mesajını şu şekilde sürdürdü: “Cumhuriyet’i emanet alan Türk gençliği bu emanete gerektiğinde canını vererek sahip çıktı. Bu anlamda bir ülkenin gençleri ülkesinin geleceği için canını ortaya koyuyorsa o ülkenin geleceği daima aydınlıktır ki bu konuda Türkiyemiz çok şanslı elhamdülillah gençlerimiz her platformda fikir ve enerjileriyle ecdattan aldığı mirasın bilinciyle hareket ediyor. Bizler de gençlerimizin bu enerjisinden ilham alarak onların ihtiyaç duyduğu her alanda bilimde, sanatta, sporda onların daima yanındayız. Gençlerimizle sürekli bir araya gelmeye özen gösteriyoruz bu bizim için çok önemli bir çizgi. Onların heyecanı bizim çalışmalarımıza ilham veriyor ve birlikte daha çok iş yapacağımızı hatırlatıyor.  Bu güç birlikteliğiyle vatanımızı çok ileri hedeflere taşıyacağız. Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyorum”

Son Haberler

Başkan Pekyatırmacı Belediye çalışanlarıyla bayramlaştı

Başkan Pekyatırmacı Belediye çalışanlarıyla bayramlaştı

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, bayram sonrası ilk mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştı.
SELÇUKLU BELEDİYESİ SORUNSUZ BİR BAYRAM İÇİN GEREKLİ TÜM TEDBİRLERİ ALDI

SELÇUKLU BELEDİYESİ SORUNSUZ BİR BAYRAM İÇİN GEREKLİ TÜM TEDBİRLERİ ALDI

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ramazan bayramı kutlama mesajında :“Tüm İslam aleminin ve hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor bu günleri atlatıp yüz yüze hasbihal edeceğimiz günleri Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi. Selçukl
SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN COVİD 19 SALGINI SÜRESİNCE ÖZVERİYLE ÇALIŞAN KURUMLARA TEŞEKKÜR PAKETİ

SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN COVİD 19 SALGINI SÜRESİNCE ÖZVERİYLE ÇALIŞAN KURUMLARA TEŞEKKÜR PAKETİ

Selçuklu Belediyesi Covid 19 salgınında gösterdikleri özverili çalışmaları dolayısıyla Selçuklu'daki tüm sağlık çalışanları, jandarma,emniyet,vefa destek grubu ve kaymakamlık çalışanlarına teşekkür için bir hediye paketi gönderdi. Ayrıca Selçuklu Belediy