SELÇUKLU GENÇLİK MECLİSİ “ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN” ETKİNLİĞİYLE DE ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Final sınavına hazırlanan öğrencilere Selçuklu Gençlik Meclisi’nden anlamlı destek. Selçuklu Gençlik Meclisi “Allah Zihin Açıklığı Versin” etkinliğiyle sınav döneminde öğrencilere yanınızdayız mesajı verdi.

Selçuklu Gençlik Meclisi, üniversite gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel faaliyetlerle önemli konulara parmak basmaya ve ses getirmeye devam ediyor. Selçuklu Gençlik Meclisi her final döneminde olduğu gibi hazırladıkları “Allah Zihin Açıklığı Versin” paketiyle final sınavına hazırlanan öğrencilere destek yine oldu. 

Gençlik Meclisinden gönüllü öğrencilerin bir araya gelerek hazırladığı 2000 adet ikramlık Talha Bayrakçı Gençlik Merkezi’nde, Erol Güngör Kütüphanesi’nde ve Kutalmışoğlu Süleyman Şah Kütüphanesi’nde final sınavlarına çalışan üniversite öğrencilerine dağıtıldı.

Dağıtılan paketlerin içeriğinde ise ceviz, kuru üzüm, papatya çayı, hurma , uçlu kalem gibi öğrencilerin ihtiyaçları olan ve zihinlerini açacak yiyecekler konuldu.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da: “Sevgili öğrenci kardeşim  2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Hayallerinin gücünü hayatının her anında hissetmen ve inancının en büyük zaferi olan başarılarının daim olmasını canı gönülden diliyor ve final sınavlarında başarılar diliyorum.” notuyla öğrencilere başarı temennisinde bulundu.

Son Haberler

BAŞKAN PEKYATIRMACI: “15 TEMMUZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN GÜNÜDÜR”

BAŞKAN PEKYATIRMACI: “15 TEMMUZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN GÜNÜDÜR”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, 15 Temmuz'un yıllar boyu sürecek bir kahramanlık destanı olduğunu söyledi.
SİLLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

SİLLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Selçuklu ilçesi Sille Mahallesi içersinde yer alan 397 bin 281 metrekare alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla “Yenileme Alanı” olarak ilan edildi. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Resmi Gazete’de de yayımlanan karar dolayısı
SELÇUKLU KURBAN PAZAR YERİ 16 TEMMUZ'DA AÇILIYOR

SELÇUKLU KURBAN PAZAR YERİ 16 TEMMUZ'DA AÇILIYOR

Selçuklu Belediyesi kurban pazar yerinde çalışmalar devam ediyor. Büyükkayacık Mahallesi'nde bulunan kurban pazar yerinde incelemelerde bulunan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 16 Temmuz’dan itibaren kurban satış yerinin açılacağını belirtti.