SELÇUKLU GENÇLİK MECLİSİ “ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN” ETKİNLİĞİYLE DE ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Final sınavına hazırlanan öğrencilere Selçuklu Gençlik Meclisi’nden anlamlı destek. Selçuklu Gençlik Meclisi “Allah Zihin Açıklığı Versin” etkinliğiyle sınav döneminde öğrencilere yanınızdayız mesajı verdi.

Selçuklu Gençlik Meclisi, üniversite gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel faaliyetlerle önemli konulara parmak basmaya ve ses getirmeye devam ediyor. Selçuklu Gençlik Meclisi her final döneminde olduğu gibi hazırladıkları “Allah Zihin Açıklığı Versin” paketiyle final sınavına hazırlanan öğrencilere destek yine oldu. 

Gençlik Meclisinden gönüllü öğrencilerin bir araya gelerek hazırladığı 2000 adet ikramlık Talha Bayrakçı Gençlik Merkezi’nde, Erol Güngör Kütüphanesi’nde ve Kutalmışoğlu Süleyman Şah Kütüphanesi’nde final sınavlarına çalışan üniversite öğrencilerine dağıtıldı.

Dağıtılan paketlerin içeriğinde ise ceviz, kuru üzüm, papatya çayı, hurma , uçlu kalem gibi öğrencilerin ihtiyaçları olan ve zihinlerini açacak yiyecekler konuldu.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da: “Sevgili öğrenci kardeşim  2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Hayallerinin gücünü hayatının her anında hissetmen ve inancının en büyük zaferi olan başarılarının daim olmasını canı gönülden diliyor ve final sınavlarında başarılar diliyorum.” notuyla öğrencilere başarı temennisinde bulundu.

Son Haberler

Malazgirt Mahallesi Emekliler Lokali ve Muhtarlık Ofisi Açıldı SELÇUKLU BELEDİYESİ TESİS AÇILIŞLARINA DEVAM EDİYOR

Malazgirt Mahallesi Emekliler Lokali ve Muhtarlık Ofisi Açıldı SELÇUKLU BELEDİYESİ TESİS AÇILIŞLARINA DEVAM EDİYOR

Selçuklu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Malazgirt Mahallesi Emekliler Lokali ve Muhtarlık Ofisi düzenlenen törenle açıldı.
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı;  “2019 YILINDA 400 BİN MİSAFİRİMİZ KELEBEĞİN UÇUŞ ÖYKÜSÜNE TANIKLIK ETTİ”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı; “2019 YILINDA 400 BİN MİSAFİRİMİZ KELEBEĞİN UÇUŞ ÖYKÜSÜNE TANIKLIK ETTİ”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Konya’da Mevlana’dan sonra en fazla yerli ve yabancı turist ağırlayan ve bakım sonrası yenilenen Konya Tropikal Kelebek Bahçesinde incelemelerde bulundu
9 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Açıldı SELÇUKLU BİR SAĞLIK YATIRIMINA DAHA KAVUŞTU

9 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Açıldı SELÇUKLU BİR SAĞLIK YATIRIMINA DAHA KAVUŞTU

Selçuklu Belediyesi sağlık hizmeti alanındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. 112 Acil Sağlık Hizmeti İstasyonu düzenlenen törenle açıldı.