DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ COŞKUSU

Selçuklu Belediyesi Bosna Hersek Mahallesi’nde kurduğu dev ekranla maçı izleyen binlerce vatandaşın milli maç coşkusuna ortak oldu.  Maç boyunca heyecanın dinmediği alanda Milli Takımımıza olan destek tezahüratları bir an olsun dinmedi.

Selçuklu Belediyesi A Milli Futbol Takımımız için önemi büyük olan ve Fransa ile oynanan milli maçı Bosna Hersek Mahallesinde dev ekranda vererek milli coşkuya ortak oldu.Bosna Hersek Mahallesi’nde pazar yerine kurulan dev ekranda milli maçı izlemeye bayraklar ve milli formalarla gelen vatandaşlar doksan dakika boyunca tezahürat ederek milli takıma destek verdi.

Milli Takımımızın attığı gol sonrasında alanda yaşanan büyük sevinç milli beraberliğimizin ne kadar üst seviyede yaşandığının göstergesi oldu.

Barış Pınarı Harekatı’nda canı pahasına görev yapan Mehmetçiği de unutmayan vatandaşlar Mehter Marşı’nı hep bir ağızdan söyledi.

Maçta milli takımımızın attığı gol sonrasında verdiği Mehmetçik selamını ekrana getirmeyen Fransız televizyonu sosyal medyada milyonlarca yapılan asker selamlı paylaşımlarla tüm dünya kamu oyuna bir mesaj niteliğinde oldu.

Son Haberler

SELÇUKLU BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

SELÇUKLU BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

Selçuklu Belediyesi kış mevsimi ve pandemi sürecinde unutmadığı sokak hayvanlarını yaz sıcaklarında da su ve mama ihtiyaçlarını karşılayarak beslemeye devam ediyor.
BAŞKAN PEKYATIRMACI ALTYAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAŞKAN PEKYATIRMACI ALTYAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yapımı devam eden Kosova Mahallesi kapalı semt pazarındaki otopark çalışmalarını inceledi.
BAŞKAN PEKYATIRMACI TAŞRA MAHALLE ZİYARETLERİNİ BİTİRDİ

BAŞKAN PEKYATIRMACI TAŞRA MAHALLE ZİYARETLERİNİ BİTİRDİ

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı taşra mahalle ziyaretlerinde son olarak Sarayköy, Sulutas ve Tatköy mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.