DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ COŞKUSU

Selçuklu Belediyesi Bosna Hersek Mahallesi’nde kurduğu dev ekranla maçı izleyen binlerce vatandaşın milli maç coşkusuna ortak oldu.  Maç boyunca heyecanın dinmediği alanda Milli Takımımıza olan destek tezahüratları bir an olsun dinmedi.

Selçuklu Belediyesi A Milli Futbol Takımımız için önemi büyük olan ve Fransa ile oynanan milli maçı Bosna Hersek Mahallesinde dev ekranda vererek milli coşkuya ortak oldu.Bosna Hersek Mahallesi’nde pazar yerine kurulan dev ekranda milli maçı izlemeye bayraklar ve milli formalarla gelen vatandaşlar doksan dakika boyunca tezahürat ederek milli takıma destek verdi.

Milli Takımımızın attığı gol sonrasında alanda yaşanan büyük sevinç milli beraberliğimizin ne kadar üst seviyede yaşandığının göstergesi oldu.

Barış Pınarı Harekatı’nda canı pahasına görev yapan Mehmetçiği de unutmayan vatandaşlar Mehter Marşı’nı hep bir ağızdan söyledi.

Maçta milli takımımızın attığı gol sonrasında verdiği Mehmetçik selamını ekrana getirmeyen Fransız televizyonu sosyal medyada milyonlarca yapılan asker selamlı paylaşımlarla tüm dünya kamu oyuna bir mesaj niteliğinde oldu.

Son Haberler

SOBE'NİN RESMİ AÇILIŞINI EMİNE ERDOĞAN YAPTI

SOBE'NİN RESMİ AÇILIŞINI EMİNE ERDOĞAN YAPTI

Selçuklu Belediyesi tarafından Konya’ya kazandırılan ve Türkiye’nin önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Merkezi’nin resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan tarafından yapıldı. Em
“SÜPER İYİ GÜNLER” OYUNU SOBE İÇİN SAHNE ALDI

“SÜPER İYİ GÜNLER” OYUNU SOBE İÇİN SAHNE ALDI

Otizmli bir gencin hayat hikayesini anlatan “Süper İyi Günler” tiyatro oyunu geliri SOBE Vakfına bağışlanmak üzere Selçuklu Kongre Merkezi’nde sahne aldı.
SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN SIFIR ATIK ÇALIŞMALARINA TAM DESTEK

SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN SIFIR ATIK ÇALIŞMALARINA TAM DESTEK

Selçuklu Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayesinde başlatılan 'Sıfır Atık” çalışmalarına ilçede sürdüğü projeler ile tam destek veriyor.