KONYA VALİSİ CÜNEYİT ORHAN TOPRAK’TAN BAŞKAN AHMET PEKYATIRMACI’YA ZİYARET

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak 31 Mart Yerel Seçimlerinde Selçuklu ilçesinde yaşayan vatandaşların teveccühüyle başkan seçilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı makamında ziyaret ederek elde ettiği başarı sebebiyle kendisini tebrik etti. Konya’da bütün kurumların uyum içerisinde çalıştığını ifade eden Vali Toprak bundan sonra da aynı uyum içersinde Konya için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Selçuklu Belediye Başkanı  Ahmet Pekyatırmacı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek: “Selçuklu’da ortak akıl ile şehri yönetmek bir gelenek haline geldi ve bu gelenekte kurumlarımız da uyum halinde çalışarak şehri daha ileriye taşımanın gayreti içersindeler. Bu azim ve gayretle görevimizi yerine getirmek için çalışacağız” dedi.

Başkan Pekyatırmacı ziyaretin sonunda Vali Toprak’a Selçuklu Belediyesi tarafından yayın hayatına kazandırılan “Panorama Mekke-i Mükerreme” eserini takdim etti.

Son Haberler

SELÇUKLU BELEDİYESİ 20 BİN HANEDE BEBEK SEVİNCİNE ORTAK OLDU

SELÇUKLU BELEDİYESİ 20 BİN HANEDE BEBEK SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Selçuklu Belediyesi, ilçede bebeği dünyaya gelen ailelerin mutluluklarını “Çok Yaşa Bebek” projesi ile paylaşılıyor. Ailelerin evlerinde ziyaret edilerek hediyelerinin teslim edildiği proje kapsamında şu ana kadar 20 bin ailenin mutluluğuna ortak olundu.
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “DUALARIMIZ MEHMEÇİKLE BERABER”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “DUALARIMIZ MEHMEÇİKLE BERABER”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Cuma Buluşmaları kapsamında Işıklar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazı’nı Özdilek Camii’nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
SELÇUKLU FOTOĞRAF SERGİSİ SANATSEVERLERLE BULUŞTU

SELÇUKLU FOTOĞRAF SERGİSİ SANATSEVERLERLE BULUŞTU

Selçuklu Belediyesi Proje Destek Programı kapsamında bir çok projeye katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda değerlendirilen Uluslararası Fotoğraf Sanatı Derneği’nin projesi olan “Selçuklu Fotoğraf Sergisi” Selçuklu’nun günlük yaşantısından pek çok kesi