"SELÇUKLU'YA DEĞER KATACAK HİZMETLER KAZANDIRDIK"

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın da yer aldığı program kapsamında Kent Plaza ve Novada Alışveriş Merkezleri'nde vatandaşlarla buluştu. 

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Vatandaşların Başkan Pekyatırmacı ile yüz yüze görüşmesine,belediye hizmetlerinin anlatılmasına ve halkın çalışmalar konusundaki düşünce ve önerilerinin dinlenmesine vesile olan buluşmalar Selçuklu'da hizmet kalitesine katkı sağlıyor. Ortak akıl çerçevesinde sürdürülen ziyaretlerin hafta sonundaki adresi Kent Plaza ve Novada AVM oldu.  

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer'in yanı sıra teşkilat üyelerinin de yer aldığı program kapsamında esnaf ziyaretleri de gerçekleştirilirken vatandaşlara karanfil takdim edildi.

Selçuklu'da şehre değer katacak hizmetlerin ilçeye kazandırılmasında ortak akıl ve birlikte yönetim anlayışının büyük pay sahibi olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,"Bu hizmetlerin kazandırılmasında 9 yıl boyunca ilçemize hizmet eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ın büyük emekleri var. Başkanımız sadece ilçemize  değil tüm Konya'ya değer katacak güzel hizmetler kazandırdı. İnşallah yeni dönemde de hedefimiz Başkanımızdan aldığımız emaneti en iyi şekilde taşımak ve Selçuklu'ya değer katacak hizmetleri ilçemize kazandırmak" dedi.

Hafta sonu bereketinin vatandaş buluşmalarıyla daha da arttığını ifade eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, " Konya'mızın her noktasında hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurduk.  Gönül verdiğimiz şehrimizin insanı da bize gönlünü açtı. Bundan dolayı ne kadar şükür etsek az. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın" dedi.      

Son Haberler

TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI FİNALLERİ’NİN ÖDÜL TÖRENİ SELÇUKLU KONGRE MERKEZİ’NDE  YAPILDI

TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI FİNALLERİ’NİN ÖDÜL TÖRENİ SELÇUKLU KONGRE MERKEZİ’NDE YAPILDI

Selçuklu Belediyesinin desteği ve İş Bankası'nın ana sponsorluğuyla gerçekleştirilen Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Finalleri’nin ödülleri Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende sahiplerini buldu.
BAŞKAN PEKYATIRMACI;

BAŞKAN PEKYATIRMACI; "DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN İSTİHDAMA ÖNEM VERİYORUZ"

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında 1. Organize Sanayi Bölge sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Pekyatırmacı, 1. Organize Sanayi Saray Camii’nde kılınan namazın ardından vatandaşlarla ve 1. Organize Sanayi esnaflar
BAŞKAN PEKYATIRMACI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN PEKYATIRMACI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda Selçuklu’nun ortak akıl çerçevesinde daha iyi yönetilmesi adına önemli konular muhtarlarla yüz yüze konuşmak suretiyle değerlendirildi.