"SELÇUKLU'YA DEĞER KATACAK HİZMETLER KAZANDIRDIK"

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın da yer aldığı program kapsamında Kent Plaza ve Novada Alışveriş Merkezleri'nde vatandaşlarla buluştu. 

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Vatandaşların Başkan Pekyatırmacı ile yüz yüze görüşmesine,belediye hizmetlerinin anlatılmasına ve halkın çalışmalar konusundaki düşünce ve önerilerinin dinlenmesine vesile olan buluşmalar Selçuklu'da hizmet kalitesine katkı sağlıyor. Ortak akıl çerçevesinde sürdürülen ziyaretlerin hafta sonundaki adresi Kent Plaza ve Novada AVM oldu.  

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer'in yanı sıra teşkilat üyelerinin de yer aldığı program kapsamında esnaf ziyaretleri de gerçekleştirilirken vatandaşlara karanfil takdim edildi.

Selçuklu'da şehre değer katacak hizmetlerin ilçeye kazandırılmasında ortak akıl ve birlikte yönetim anlayışının büyük pay sahibi olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,"Bu hizmetlerin kazandırılmasında 9 yıl boyunca ilçemize hizmet eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ın büyük emekleri var. Başkanımız sadece ilçemize  değil tüm Konya'ya değer katacak güzel hizmetler kazandırdı. İnşallah yeni dönemde de hedefimiz Başkanımızdan aldığımız emaneti en iyi şekilde taşımak ve Selçuklu'ya değer katacak hizmetleri ilçemize kazandırmak" dedi.

Hafta sonu bereketinin vatandaş buluşmalarıyla daha da arttığını ifade eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, " Konya'mızın her noktasında hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurduk.  Gönül verdiğimiz şehrimizin insanı da bize gönlünü açtı. Bundan dolayı ne kadar şükür etsek az. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın" dedi.      

Son Haberler

BAŞKAN PEKYATIRMACI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN PEKYATIRMACI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Bölge İdare Mahkeme Başkanı Kemal Kuku , 3.Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Ali Ekmekcioğlu Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya hayırlı olsun zi
23 NİSAN COŞKUSU KELEBEKLER VADİSİNDE YANKILANDI

23 NİSAN COŞKUSU KELEBEKLER VADİSİNDE YANKILANDI

Selçuklu Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’nde düzenlediği etkinliğe katılım çok yoğun oldu. Çocukların gönüllerince eğlendiği, çeşitli ikram ve oyunların olduğu 23 Nisan etkinliği renkli
KONYA VALİSİ CÜNEYİT ORHAN TOPRAK’TAN BAŞKAN AHMET  PEKYATIRMACI’YA ZİYARET

KONYA VALİSİ CÜNEYİT ORHAN TOPRAK’TAN BAŞKAN AHMET PEKYATIRMACI’YA ZİYARET

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.