Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: "SELÇUKLU'YU GELECEĞE BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ"

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, hafta sonu ilçenin farklı noktalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin farklı noktalarında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve teşkilat üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleşen programlarda vatandaşlardan gelen talepler dinlenilirken, yeni dönemde yapılabilecek çalışmalarla ilgili istişareler gerçekleştiriliyor.

Her fırsatta farklı mahallelerde halkla bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı, hafta sonunda da ziyaretlerini  sürdürdü. Öncelikli olarak Kültürpark da yer alan otobüs durağında bekleyen vatandaşlarla görüşen Başkan Pekyatırmacı daha sonra Kültür Park içinde vakit geçiren vatandaşlarla sohbet etti. Pekyatırmacı , Dede Bahçesi Millet Kıraathanesini de ziyaret ederek buradan hizmet alan her yaştan vatandaşlarla ayrı ayrı görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

Pekyatırmacı'nın bir diğer ziyaret adresi de karne tatili dolayısıyla öğrenciler için ücretsiz hale getirilen ve hafta sonlarında yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı Konya Tropikal Kelebek Bahçesi oldu. Bahçeyi gezen vatandaşlarla sohbet eden Pekyatırmacı, çocuklarla da yakından ilgilendi. Günün son ziyaretini Novaland Outlet Alışveriş Merkezi'ne gerçekleştiren Pekyatırmacı,  vatandaşlara karanfil dağıttı.

Ak Parti belediyeciliğinin temelinde insan odaklı hizmet anlayışının yattığını ifade eden Başkan Pekyatırmacı,"Selçuklu Belediyesi olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm yatırım ve hizmetlerle bu anlayış ile hareket ettik. Selçuklu, Türkiye'nin bu anlamda en yaşanabilir ilçelerinden biri haline geldi. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle bugüne kadar "ilk"  ve  "en"lerin belediyesi olduk. İnşallah  bundan sonra da Cumhurbaşkanımızın bir kez daha altını çizdiği gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Son Haberler

“SELÇUKLU’YU BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

“SELÇUKLU’YU BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Kılınçarslan Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazını Elmas Camii’nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet etti.
BAŞKAN PEKYATIRMACI VATANDAŞLARA BEZ TORBA DAĞITTI

BAŞKAN PEKYATIRMACI VATANDAŞLARA BEZ TORBA DAĞITTI

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ilçenin farklı noktalarındaki ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı pazarda vatandaşlara bez torba dağıttı.
“HEMŞEHRİLERİMİZLE GÜÇLÜ İLETİŞİM HALİNDEYİZ”

“HEMŞEHRİLERİMİZLE GÜÇLÜ İLETİŞİM HALİNDEYİZ”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, hemşehri ve esnaf ziyaretleri kapsamında Adalhan ve Yapıcı İş Merkezleri ile Zindankale civarı, Yahya Çavuş ve Vatan Caddeleri güzergahında ziyaretlerde bulundu.