BAŞKAN PEKYATIRMACI;“HİZMET YARIŞIMIZ DAHA DA HIZLANACAK”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı , Cuma Buluşmaları kapsamında Yazır Mahallesi Otogar Zeki Altındağ Camii'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya istek ve önerilerini birinci ağızdan ilettikleri Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Yazır Mahallesi oldu. Başkan Pekyatırmacı, namaz sonrası esnaf ve vatandaşlarla görüşerek gelen istek ve önerileri dinledi.

Cuma Gününün bereketini her hafta farklı bir mahallede mahalle sakinleriyle yaşadıklarını ifade eden Başkan Pekyatırmacı, "Gelenekselleşen Cuma Buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle bir araya geliyor, bu buluşmalar ile yapılan hizmetleri anlatırken, mahallelerimizin eksiklerini de yerinde tespit ediyoruz. Bu buluşmalar sorunların çözümüne büyük katkı sağlarken  yeni hizmet planlarımızın oluşmasına, verimli ve kaliteli projelerimizin günışığına çıkmasına vesile olmaktadır. Amacımız Selçuklu'da hizmet standardımızı hızla yükselmektedir.  Bu nedenle Selçuklu'da her fikre değer veriyor, her öneriyi dikkate alıyoruz" dedi.

 “ Yeni dönemde hizmet yarışımız daha da artacak”

Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimin yapıldığı 24 Haziran sonrasında Türkiye için yepyeni bir dönemin başladığını ifade eden Başkan Pekyatırmacı,  yeni dönemde vatandaş odaklı hizmetin daha da önem kazandığını dile getirerek: “ Bu noktada yerelde belediyelerimizin hizmetleri bir kat daha önem kazandı. Selçuklu’ da belediyecilik hizmetleri ilçe halkının ihtiyaçları doğrultusunda planlanıyor. Sadece merkez mahalleler değil ilçe merkezinden uzak olan mahallelere de talepler ve yerinde yapılan tespitler doğrultusunda hizmetler üretiliyor. Selçuklu'da hemşehrilerimizin sosyal hayat, eğitim, kültür ve spor alanlarıyla daha modern ve mutlu bir Selçuklu’ da yaşamalarını sağlamak için mevcut projelerimizin üzerine her gün yenilerini ekleyerek ilçemize ve şehrimize katkı sağlamak için gayret gösteriyoruz" dedi.

Cuma buluşmasında Başkan Pekyatırmacı’ya,  Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan , Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilat üyeleri, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri eşlik etti.

 

Son Haberler

CUMA BULUŞMALARI İLE HİZMETLERİMİZ BEREKETLENİYOR

CUMA BULUŞMALARI İLE HİZMETLERİMİZ BEREKETLENİYOR

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma buluşmaları kapsamında Dumlupınar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazı’nı Dumlupınar Camii'nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
BAŞKAN PEKYATIRMACI,

BAŞKAN PEKYATIRMACI,"15 TEMMUZ MİLLET DESTANIDIR"

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 15 Temmuz'un asırlar boyu dilden dile anlatılacak bir kahramanlık destanı olduğunu ifade etti.
SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI 15 TEMMUZ FİLMİ

SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI 15 TEMMUZ FİLMİ

Selçuklu Belediyesi, 15 Temmuz'un yıldönümü anısına özel bir kısa film hazırladı.